Kinkiet CARLA Paul Neuhaus 9460-13
EAN: 4012248382837
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1150Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 11W |
| Wysokość (cm) | 6,8 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 10 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | CARLA |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 8.5 x 12.5 |