6588-97 PURE POPUP LAMPA SUFITOWA BRĄZOWA Paul Neuhaus
EAN: 4012248397213
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 11 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2550lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 3W |
| Wysokość (cm) | 17 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE POPUP |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248397213 |
| Wymiary opakowania (cm) | 69 x 69 x 26.5 |