6552-97 PURE LOOP LAMPA SUFITOWA BRĄZOWA Paul Neuhaus
EAN: 4012248398340
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2600lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 9W |
| Wysokość (cm) | 17,8 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE LOOP |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248398340 |
| Wymiary opakowania (cm) | 63 x 20.5 x 63 |