6310-13 PURE LINES ROUD LAMPA SUFITOWA GRAFITOWA Paul Neuhaus
EAN: 4012248395219
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Grafitowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1600lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 21W |
| Wysokość (cm) | 3,9 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Długość (cm) | 35 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE LINES ROUND |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248395219 |
| Wymiary opakowania (cm) | 38 x 8.5 x 38 |