6235-16 PURE MOVE LAMPA SUFITOWA BIAŁA Paul Neuhaus
EAN: 4012248395738
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 650lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Moc (W) | 12W |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 12,5 |
| Długość (cm) | 12,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE MOVE |
| EAN | 4012248395738 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17 x 14 x 10 |