594-15 PURE MOON LAMPA PODŁOGOWA SZARA Paul Neuhaus
EAN: 4012248386323
Dane techniczne
| Typ | Lampa stojąca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2140lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Moc (W) | 18W |
| Wysokość (cm) | 180 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Długość (cm) | 32 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE MOON |
| EAN | 4012248386323 |
| Wymiary opakowania (cm) | 41.5 x 19.5 x 65.5 |