561-18 PURE LOOP-BOW LAMPA PODŁOGOWA CZARNA Paul Neuhaus
EAN: 4012248397152
Dane techniczne
| Typ | Lampa stojąca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1600lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 20W |
| Wysokość (cm) | 227-242 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 282-301 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE LOOP-BOW |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248397152 |
| Wymiary opakowania (cm) | 73 x 73 x 8.5 |