4503-97 PURE FALLING RINGS LAMPA STOŁOWA BRĄZOWA/CHROM Paul Neuhaus
EAN: 4012248396629
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 310lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 8W |
| Wysokość (cm) | 32 |
| Szerokość (cm) | 13 |
| Długość (cm) | 13 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE FALLING RINGS |
| EAN | 4012248396629 |
| Pojemność akumulatora | 8000 |
| Czas ładowania (h) | 5 |
| Czas działania (h) | 10 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18 x 17 x 37 |