2598-97 ADRIANA COMFORT LIFT LAMPA WISZĄCA MOSIĄDZ Paul Neuhaus
EAN: 4012248386675
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2085lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Moc (W) | 13W |
| Wysokość (cm) | 60/150 |
| Szerokość (cm) | 5,5 |
| Długość (cm) | 120/179 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | ADRIANA COMFORT LIFT |
| EAN | 4012248386675 |
| Wymiary opakowania (cm) | 122.5 x 13.5 x 9.5 |