2590-97 PURE POPUP LAMPA WISZĄCA BRĄZOWA Paul Neuhaus
EAN: 4012248398319
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 13 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3050lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 3W |
| Wysokość (cm) | 60-180 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Długość (cm) | 100 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE POPUP |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248398319 |
| Wymiary opakowania (cm) | 108.5 x 48 x 31.5 |