2561-34 PURE E-CLIPSE LAMPA WISZĄCA METALICZNY BRĄZ Paul Neuhaus
EAN: 4012248398197
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Metaliczny brąz |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1000lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 22W |
| Wysokość (cm) | 40-350 |
| Szerokość (cm) | 70 |
| Długość (cm) | 70 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE E-CLIPSE |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248398197 |
| Wymiary opakowania (cm) | 73.5 x 11 x 73.5 |