2503-18 PURE FALLING RINGS LAMPA WISZĄCA CZARNA Paul Neuhaus
EAN: 4012248396551
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 310lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 8W |
| Wysokość (cm) | 80-200 |
| Szerokość (cm) | 13 |
| Długość (cm) | 13 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE FALLING RINGS |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248396551 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18.5 x 17 x 29 |