2471-97 PURE CLIPSE LAMPA WISZĄCA BRĄZOWA Paul Neuhaus
EAN: 4012248396308
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 250lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 5W |
| Wysokość (cm) | 40-180 |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Długość (cm) | 20 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE CLIPSE |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248396308 |
| Wymiary opakowania (cm) | 25 x 23 x 25 |