2284-23 BOWL LAMPA WISZĄCA BRĄZOWA Paul Neuhaus
EAN: 4012248396377
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 300lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Moc (W) | 7,4W |
| Wysokość (cm) | 100-180 |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Długość (cm) | 20 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | BOWL |
| EAN | 4012248396377 |
| Wymiary opakowania (cm) | 30 x 25 x 25 |