2222-15 PURE E-INFINITY LAMPA WISZĄCA SZARA Paul Neuhaus
EAN: 4012248398173
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 520lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 7W |
| Wysokość (cm) | 80-240 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE E-Infinity |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248398173 |
| Wymiary opakowania (cm) | 45.5 x 35.5 x 48 |