2221-97 PURE E-INFINITY LAMPA WISZĄCA BRĄZOWY Paul Neuhaus
EAN: 4012248397886
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1100lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 7W |
| Wysokość (cm) | 100-180 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Długość (cm) | 100-198 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE E-INFINITY |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248397886 |
| Wymiary opakowania (cm) | 106.5 x 32.5 x 13 |