2220-15 PURE INFINITY LAMPA WISZĄCA SZARA Paul Neuhaus
EAN: 4012248399033
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 280lm |
| Temperatura barwowa | 2200-5000K |
| Moc (W) | 10W |
| Wysokość (cm) | 60-180 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Długość (cm) | 18 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE INFINITY |
| Sterowanie | Pilotem |
| EAN | 4012248399033 |
| Wymiary opakowania (cm) | 24 x 24 x 38.5 |