2193-15 PURE MOON LAMPA WISZĄCA PLATYNOWA Paul Neuhaus
EAN: 4012248386309
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3x1246/3x580lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Moc (W) | 15,7W |
| Wysokość (cm) | 80-200 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Długość (cm) | 140 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE MOON |
| EAN | 4012248386309 |
| Wymiary opakowania (cm) | 51 x 15 x 130 |