19245-18 BELLIS LAMPA PODŁOGOWA CZARNA Paul Neuhaus
EAN: 4043689018801
Dane techniczne
| Typ | Lampa stojąca |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 200lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 2,5W |
| Wysokość (cm) | 126 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Długość (cm) | 18 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Seria | BELLIS |
| EAN | 4043689018801 |
| Pojemność akumulatora | 2600 |
| Czas ładowania (h) | 6 |
| Czas działania (h) | 9 |
| Wymiary opakowania (cm) | 22 x 13.8 x 36.5 |