19244-39 BELLIS LAMPA STOŁOWA BEŻOWA Paul Neuhaus
EAN: 4043689018757
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 210lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 2,5W |
| Wysokość (cm) | 36 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 11 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Seria | BELLIS |
| EAN | 4043689018757 |
| Pojemność akumulatora | 2600 |
| Czas ładowania (h) | 6 |
| Czas działania (h) | 9 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 13 x 16.5 |