19218-39 RUDI LAMPA STOŁOWA BEŻOWA Paul Neuhaus
EAN: 4043689019648
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 90lm |
| Temperatura barwowa | 3000-6000K |
| Moc (W) | 1,2W |
| Wysokość (cm) | 20 |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Długość (cm) | 12 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | RUDI |
| EAN | 4043689019648 |
| Pojemność akumulatora | 1200 |
| Czas ładowania (h) | 6 |
| Czas działania (h) | 8 |
| Wymiary opakowania (cm) | 22.5 x 14.5 x 14.5 |