18700-68 IGO KINKIET CZARNY/MOSIĄDZ Paul Neuhaus
EAN: 4043689016364
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Mosiądz |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 300lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 5W |
| Wysokość (cm) | 9,5 |
| Szerokość (cm) | 9,5 |
| Długość (cm) | 6 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | IGO |
| EAN | 4043689016364 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 10 x 10 |