15695-15 POSH LAMPA WISZĄCA SZARA Paul Neuhaus
EAN: 4043689018429
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 7 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1650lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 6,3W |
| Wysokość (cm) | 80-200 |
| Szerokość (cm) | 42 |
| Długość (cm) | 140 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | POSH |
| EAN | 4043689018429 |
| Wymiary opakowania (cm) | 135 x 32 x 31 |