15397-39 RITUS LAMPA PODŁOGOWA PIASKOWA Paul Neuhaus
EAN: 4043689017576
Dane techniczne
| Typ | Lampa stojąca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Piaskowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1200lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 7,5W |
| Wysokość (cm) | 159,5 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Długość (cm) | 30 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | RITUS |
| EAN | 4043689017576 |
| Wymiary opakowania (cm) | 164 x 14.5 x 32 |