15397-18 RITUS LAMPA PODŁOGOWA CZARNY Paul Neuhaus
EAN: 4043689017569
Dane techniczne
| Typ | Lampa stojąca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 940lm |
| Temperatura barwowa | 3000/3000K |
| Moc (W) | 7,5/12,5W |
| Wysokość (cm) | 159,5 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Długość (cm) | 30 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | RITUS |
| EAN | 4043689017569 |
| Wymiary opakowania (cm) | 160 x 35 x 35 |