14607-18 LENTE LAMPA WISZĄCA CZARNA Paul Neuhaus
EAN: 4043689017989
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2150lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 23W |
| Wysokość (cm) | 30-150 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | LENTE |
| EAN | 4043689017989 |
| Wymiary opakowania (cm) | 56 x 15.5 x 56 |