14091-18 MIKADO LAMPA SUFITOWA CZARNA Paul Neuhaus
EAN: 4043689016883
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1900lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 33W |
| Wysokość (cm) | 4,5 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Długość (cm) | 40 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | MIKADO |
| EAN | 4043689016883 |
| Wymiary opakowania (cm) | 44 x 7.5 x 44 |